Antalya,07400 Türkiye
0850 840 66 07
info@trendlinksystems.com

Hakkımızda

Bu Ülkenin Değerleri Tarafından Geliștirildi, Küresel Pazarın Hizmetine Sunuldu!

Tridea Siber Güvenlik’in 33 yıllık tecrübesini arkasına alarak Tridea Siber Güvenlik ve Bilișim Teknolojileri LTD. çatısı altında kurulan Trendlink Systems olarak her geçen büyüyen ekibimizle birlikte çalıșmalarımıza devam etmekteyiz.

Her ölçekteki ișletmenin siber güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla 2017 yılında AR-GE çalıșmalarına bașlayıp 2018 yılında ilk ürün ailemiz olan TRENDLINK Firewall serisini piyasaya sunan Tridea Siber Güvenlik, içinde bulunduğu pazarın ihtiyaçlarını yakından takip ederek esnek, güçlü ve kararlı ilerleyișine devam edip ileri teknoloji AR-GE çalıșmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Trendlink, dünyanın en kolay kurulabilen ve yönetilen firewall cihazıdır.

Tamamı yerli ve alanında uzman AR-GE kadrosu tarafından her ölçekteki ișletmenin siber güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla 2017 yılında AR-GE çalıșmalarına bașlayan Trendlink, 2023 yılında ilk ürün ailesini piyasaya sürmeyi hedefler.

Birinci kuruluș amacı ișletmelerin veri ve sistem güvenliğinin, yüksek performans ve en doğru çözümlerle korunması olan Trendlink, bir Tridea Siber Güvenlik ve Bilișim Teknolojileri LTD. markası olarak faaliyet ve inovatif çalıșmalarına devam etmektedir.


TRİDEA SİBER GÜVENLİK VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİC. LTD. ŞTİ.

Tridea, 2017 yılında kurulmuştur ve kurulduğu günden bugüne kadar sadece bilişim güvenliğiyle ilgili alanlarda çözüm üretmektedir.

Şirketimiz ‘Doğru Çözümler Üretir’ sloganını kurulduğu günden beri benimsemiştir ve bu slogana sadık kalmaya çalışmaktadır.

Şirketimizin tüm çabası, ‘Müşterilerinin bilişim güvenlik seviyesini, zaman zaman müşterilerindeki imkansızlıklara rağmen ve üretici ajandasını temel almayarak, artırmaya çalışmak’ cümlesi ile özetlenebilir.

Rakiplerimizin durumuna bakmaksızın yaptığımız işi daha etkin yapmaya ve yeni ürün/hizmet/servislerle bu etkinliği artırmaya çalışmak, benimsediğimiz prensiplerden birisidir.

Ticari başarı; doğru çözüm üretmenin, müşteriyi daha güvenli yapmanın ve sürekli kendini geliştirmenin sonucu olarak kendiliğinden gelecektir.